smolobooks@gmail.com

  1. Домівка
  2. Онлайн-книгарня Смолоскип і Компанія
  3. ПЕРЕДПЛАТА НА ПОВНЕ ЗІБРАННЯ ТВОРІВ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

ПЕРЕДПЛАТА НА ПОВНЕ ЗІБРАННЯ ТВОРІВ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

Загадкове продовження “Вальдшнепів”, вилучене і знищене радянськими спецслужбами, – єдиний твір, якого немає у новому п’ятитомнику Миколи Хвильового в розкішному чорно-сріблястому переплетенні із фаховими передмовами відомих літературознавців. А так там є все: і проза, і поезія, і публіцистика, і листи! Не зволікайте: до появи останнього тому (березень 2020) вартість комплекту на третину менша за остаточну!

Правила передплати:

“Повне зібрання творів” Миколи Хвильового можна придбати лише комплектом.

Комплект становить 5 томів.

На період передплати акційна вартість цілого п’ятитомника складає всього 600 грн.

Передплата триває з вересня 2018 р. до появи останнього тому (травень 2020 р.).

Під час оформлення передплати замовник одразу отримує наявні у видавництві томи (ТТ.1, 2, 3, 4).
Наступні томи видавництво досилає замовнику щойно після виходу: по Україні – Укрпоштою (коштом видавництва) або Новою поштою (коштом замовника), закордон – Укрпоштою (коштом замовника).

Під час оформлення передплати замовник надає видавництву свої контактні дані (ім’я, прізвище, номер телефону, e-mail) для повідомлення про появу наступних томів ПОВНОГО ЗІБРАННЯ ТВОРІВ та узгодження деталей їх отримання.
Видавництво гарантує, що не передаватиме контактні дані третім особам.

Від упорядника:
Якщо порівнювати з попереднім п’ятитомним виданням, перший том якого вийшов якраз 40 років тому в тоді ще балтиморському видавництві “Смолоскип”, пропонований п’ятитомник – повне зібрання творів Миколи Хвильового – ґрунтується на дещо іншій концепції. По-перше, уже немає потреби окремим томом окреслювати контекст і добу (тут слід відзначити і смолоскипівську серію “Розстріляне Відродження / Вибрані твори”, і темпорівські “Наші 1920-ті”, і низку ґрунтовних монографій, присвячених 1920-м). По-друге, дещо змінюємо сам підхід до творчої спадщини неординарної особистості: уперше після 1933 року він постає як досить оригінальний поет, власне, перший том – “Поезія” (цікаво, що тут вміщені також рецензії Хвильового на поетичні добірки сучасників і декларації-маніфести, творцем або співтворцем яких він був); другий і третій томи традиційні – Хвильовий-прозаїк – відповідно, “Етюди” та “Осінь” (щоправда, цей том лише зберігає загальну структуру збірки 1924 року, адже подаємо й більш пізні в часі написання, проте близькі за ключовими мотивами твори); до четвертого тому увійшла його “пізня” проза, до п’ятого – публіцистика. Це, своєю чергою, як, зрештою, і наша орієнтація на масового читача, зумовлює й інші композиційні “відхилення”: скажімо, частина епістолярію (листи до Миколи Зерова та Михайла Могилянського) подана в другому томі, частина (листи з Відня) – у четвертому.
До роботи над п’ятитомником залучені як автори передмов Віра Агеєва (2-й), Юрій Безхутрий (3-й), Вікторія Зенгва (4-й), Олег Соловей (1-й).

ЗАМОВИТИ